Navigace: SK Dražkovice > Pardubičky „B“ – Dražkovice 2:6(0:4)

Pardubičky „B“ – Dražkovice 2:6(0:4)

Branky: Krejčík 2x( Mazánek J., Tesař), Tesař 2x( Mazánek J., Bílek), Putnar(Stehno D.), Mazánek J.(Stehno D.)

Sestava: Kuta – Voleský, Putnar, Vladyka, Kopečný – Souček, Stehno D., Tesař, Stehno T. – Mazánek J., Krejčík

Střídali: Bárta, Bílek, Portyš

ŽK: Putnar

Hodnocení zápasu:

V posledním soutěžním utkání roku 2013 se Dražkovice představili na půdě Pardubiček a do utkání jsme šli s vědomím, že případná výhra by nás udržela na dohled H. Ředic před zimní přestávkou a nezkazila pozápasové rozloučení s velmi vydařeným podzimem. První poločas vypadal přesně tak, jak si Dražkovice představují každý jejich zápas. Soupeř se kromě šance v úvodu zápasu k ničemu nedostal a naopak do kabin odcházel za stavu 0:4. Dražkovice si vypracovávali jednu šanci za druhou a oproti předchozím zápasům je proměňovali. O branky se v prvním poločase postupně postarali Putnar, Tesař, Krejčík a Mazánek J. Hned na začátku druhého poločasu přišel trest za nekoncentraci a domácí snížili na 1:4. Hosté se ale nenechali gólem rozhodit a opět přidali na plynu. Další dvě branky přidali Tesař a Krejčík a vše v poklidu spělo ke konci. Bohužel v poslední minutě si rozhodčí Rambousek vybral jednu ze svých tradičně slabších chvilek a odpískal nesmyslnou penaltu ve prospěch domácích, která vyvolala u hostů velké emoce. Po zhruba tříminutovém hádání a vysvětlování domácí hráč penaltu proměnil a sudí ukončil zápas s konečným skóre 2:6. Dražkovičtí hráči mohli s dobru náladou vyrazit do hospůdky U Farmáře, kde na ně čekala zasloužená odměna – gulášek, řízečky a samozřejmě Plzeňské pivo. Několik slov postupně pronesli trenéři a sponzor klubu a mohlo se začít veselo hodovat a diskutovat co bylo a bude. Všichni věříme, že jarní část sezóny bude nejméně stejně úspěšná jako ta podzimní. Zároveň doufáme, že nás vy všichni budete i nadále podporovat a my vám budeme přinášet jen samou radost.