Navigace: SK Dražkovice > Opatovice „B“ – Dražkovice 2:3(1:1)

Branky: Stehno T. (J.Mazánek), Souček (Stehno D.), Stehno D.

Sestava: Kuta – Voleský, Putnar, Vladyka, Portyš – Souček, Stehno D., Tesař, Stehno T. – Mazánek J., Krejčík

Střídal: Bárta

Diváci: 100

Hodnocení zápasu:

V 11. kole Pernštejn Vilém III. třídy Holicko jsme zajížděli do Opatovic, kde jsme se střetli s místní rezervou. Do branky se z důvodu absencí brankářů postavil Kuta a nutno říct, že v brance nezklamal. Utkání se hrálo podle not Dražkovic, ale opět se ukázala střelecká nemohoucnost našich hráčů. Zejména J.Mazánek ve druhém poločase zahodil několik stoprocentních příležitostí, a tak jsme se museli strachovat o výsledek až do posledních minut. Nutno dodat, že hosté vytěžili z minima maximum, a to opět po našich chybách, a podařilo se jim vstřelit dva góly. Naštěstí se hráčům Dražkovic povedlo vstřelit o jednu branku více a nakonec zaslouženě zvítězili, čímž díky prohře prvních Ředic v Moravanech stáhli jejich náskok na 4 bodíky. Doufejme, že jednoho dne borci z Dražkovic protrhnou střeleckou smůlu a jejich soupeři budou dostávat příděly, které si zaslouží. V sobotu 26.10. odehrajeme poslední domácí utkání podzimu, kdy k nám dorazí Jaroslav, se kterou máme velmi špatnou bilanci. Oba loňské zápasy jsme s nimi prohráli 2:0 a je tedy co napravovat. Utkání má výkop už ve 14:30.