Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice - Veliny 3:1(2:0)

Branky: Krejčík 2x, Mazánek J.

Sestava: Slezák – Voleský, Putnar, Tesař, Portyš – Bílek, Stehno D., Bárta, Stehno T. – Krejčík, Mazánek J.

Střídal: Souček O.

Hodnocení zápasu:

V 10. kole Pernštejn Vilém III. třídy Holicko jsme na domácím hřišti přivítali hráče Velin. Vzhledem k 15-ti bodovému rozdílu v tabulce byli domácí jasní favorité na vítězství a můžeme říci, že utkání se v takovém duchu i odvíjelo. Dražkovičtí borci měli jednu šanci za šancí, ale klasicky téměř všechny neomylně zahazovali. Tou největší byla situace kdy šli sami na gólmana Bílek společně s Krejčíkem a Mazánkem, ale Bílkovi se nepovedla přihrávka před prázdnou branku, a tak to skončilo jako všechny ostatní šance. Výjimkou byl v prvním poločase dvougólový Krejčík, kdy se nejprve trefil z vápna krásně pod břevno a poté proměnil pokutový kop za faul na D. Stehna. Ve druhém poločase to byl doslova festival zahozených šancí ( např. Mazánek J., Stehno D., Tesař, Krejčík, atd.), a tak se velmi dlouho  čekalo na vstřelení uklidňující třetí branky. Přišel proto tedy trest v podobě minely rozhodčího Binky, který naprosto ignoroval signalizaci na znamení ofsajdu a nechal běžet osamoceného hostujícího hráče na Slezáka, kterému provedl kličku a dovezl balón do prázdné branky. Naštěstí jsme se třetí branky přece jen dočkali. Vsítil ji J. Mazánek a dal tím konečnou podobu výsledku celého utkání a to 3:1. To, jakým způsobem se hráčům Dražkovic daří zahazovat šance v každém zápase, je až dechberoucí. Jednou se ale musí smůla „protrhnout“ a začnou góly padat. V příštím kolem zajíždíme do Opatovic, kde se střetneme s jejich „béčkem“. Poslední návštěvu máme většina ještě v živé paměti a je jim tedy co vracet. Výkop je stanoven na 15:30. Přijeďte nás podpořit v honbě za dalšími třemi body.