Navigace: SK Dražkovice > Dražkovice – Torpedo Pce 4:0(0:0)

Sestava: Slezák – Voleský, Putnar, Vladyka, Portyš – Bílek, Stehno D., Tesař, Kuta – Mazánek J., Krejčík

Střídali: Bárta, Shejbal, Kopečný, Souček

ŽK: Bárta, Portyš

Diváci: 40

Hodnocení zápasu:

V sobotu 17.8. jsme od 17.hod přivítali na domácím hřišti tým Torpeda z Pardubic. Očekávání, která tento zápas provázela, se naplnila do posledního písmene. Hosté se přijeli spíše vyřvat a trochu si zafaulovat než zahrát fotbal, což bylo podporováno nedobře pískajícím sudím Binkou, ale to už tu také bylo. Již od začátku působili velice nervózně, a tak utkání nemělo mnoho společného s fotbalem. V prvním poločase stojí za zmínku nejprve neproměněná šance J.Mazánka a poté tři šance M.Bílka. Poločas tedy skončil 0:0, přičemž jediný gól stačil k tomu, aby bylo utkání ze strany domácích rozhodnuto. Ve druhém poločase se domácí snažili co nejdříve vstřelit uklidňující gól, ale to se jim nedařilo. Zhruba v 65.minutě se to nakonec přece jen podařilo. Mazánek převzal 15 m od hranice vápna balón od M.Bílka, doběhl s ním až na vápno, odkud vystřelil a míč zapadl přesně do horního růžku. Konečně! Gól měl blahodárný účinek na domácí, naopak hosté se začali ještě více soustředit na domácí hráče než-li na míč a fotbal celkově. Utkání se dohrávalo za doprovodu zbytečnmých faulů a nadávek. Z jednoho faulu pramenila i červená pro hostujícího Lukeše,kdy se mu Portyš postavil před balon do cesty, Lukeš to neunesl a bez jakýchkoli okolků ho zezadu nakopl . Do konce zápasu padlo ještě několik žlutých karet ( některá se spíše červenaly). Co se týče skóre, hosté si ještě srazili míč do vlastní sítě, 2:0, a výsledek upravil dvěma zásahy domácí Putnar, první vstřelil hlavou po přímém kopu D.Stehna a druhý taktéž po centru Stehna, nýbrž tentokrát trefil míč letící z rohu pravačkou. Při pohledu na loňské výsledky s tímto soupeřem je skóre 4:0 výborné, ale dle průběhu mohlo a mělo být vyšší. Nicméně je to povzbuzení do dalších zápasů. K dalšímu utkání zajíždíme na půdu Horních Ředic a to v neděli 25.8. taktéž od 17.hod. Po druhém kole jsou s námi jediní bez ztráty bodu, tudíž se bude hrát o udržení se na samotném čele tabulky. Přijeďte podpořit náš tým i do Ředic!